fbpx

TEENUSED

Õmblusteenus

Ei ole olemas kehvaid figuure, on sobimatu riided. Tellides kleidi või seeliku individuaalõmbluse näete kuidas ideaalselt istuv asi muutub Teid. Naiste ja meeste riidete individuaalõmbluse tellides meilt saate terve kompleksi teenuseid, alates mõõtu võtmisest kuni valmistoode poovini. Meie individuaalõmbluse ateljee teeb kõik tööd 5+, Teil aga on vaja ainult proovida uut riietust.

Tahate õmmelda klassikalist  naaritsamantlit või sooblipeleriini? Võib olla tšintšiljajakki? Millest mõtlete sellel hooajal? Jah, karusnahast tooded võtavad Teie mõtted terve aasta! Meie õmblusatelje teeb Teie mõted teoks! Õmbleme kasukaid ja teeme karusnahatoodete remonti sõltumata karusnahatüübist. Tellige meilt karusnahajakki õmbluse ning see saab eksklusiiveks! Meie õmblusatelje garanteerib eksklüsiivsust, kvaliteedi ning ideaalset välimust!

Rõivade parandus

Rõivaste parandus Kui tihti südistame ennast kohmakuse eest kui näeme auku uuel seelikul. Ja nagu alati valel ajal! Õhtul on tähtis kohtumine.
Ärge muretsege, kiir rõivaste parandus tagastab teie asjale uue elu! Pakkume kõike rõivaste parandusi: trikotaazi parandus, kasukate, naha ja karusnaha parandus, kunstnõelumine. 

Meie ateljee säästab mitte ainult Teie aega, kui ka raha, sest rõivaste parandus võrdlemisi odavalt on meie peamine tingimus, millest me peame kinni. Rõivaste paranduse teenuste meie ateljees on taskukohased kõigile!

Shopping Cart